• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
SPICEUP
Light Cream
Lichte, vitaliserende en egaliserende 24-uurs crème

Hydraterende gezichtscrème met Szechuan peper, Curry Tree- en Turmeric extract

Artikelnr.
7176
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 1.180,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842071766
€ 59,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Moisture. Vitalization. Youthfulness - de mysterieuze kracht van kruiden! De PHYRIS SPICEup LIGHT CREAM dient vocht toe en geeft de huid weer nieuwe energie. De lichte formule  bevat krachtige bestanddelen die doen denken aan een weelderige kruidenbazaar:

  • Szechuan Pepper maakt lijntjes en rimpeltjes minder en werkt tegelijkertijd kalmerend.
  • Curry Tree Extract geeft de huid nieuwe elasticiteit en elastine vezels worden beschermd. De diepte van de rimpeltjes worden verminderd en de gezichtscontouren worden verstevigd.
  • De crème is daarnaast verrijkt met Turmeric Extract en Black Cumin Oil. 

Kruidige geuren prikkelen alle zintuigen en voeren u mee naar een mystieke wereld. Voor een energiek en gelijkmatig huidbeeld en een jeugdige uitstraling.

Verpakking: Pot

GRANDEL tip: met de volgende stappen kunt u genieten van een geweldige beauty beleving.

1. Reiniging

2. SPICEup SOMI

3. SPICEup GEL 2 OIL MASK

4. SPICEup SOMI

5. SPICEup GINGER SHOT gezichtsserum

6. SPICEup RICH CREAM/LIGHT CREAM

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: SPICEUP
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca)
Producttype: 24 uurs verzorging
Werking: Anti-Age, hydrateren, gladmaken, contouren versterken, herleven
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Verwenden Sie morgens und abends nach der Reinigung das SPICEup SOMI für noch mehr Wirksamkeit. Tragen Sie anschließend eine passende Augenpflege und eine haselnussgroße Menge der Light Cream auf Gesicht, Hals und Dekolleté auf.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Heptyl Undecylenate, Dicaprylyl Ether, Pentylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Coco-Glycerides, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Oleyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Betaine, Propanediol, Succinoglycan, Xanthan Gum, Zanthoxylum Bungeanum Fruit Extract, Sodium Cetearyl Sulfate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Murraya Koenigii Stem Extract, Caprylhydroxamic Acid, Tocopherol, Nigella Sativa Seed Extract, Bisabolol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Citric Acid, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Limonene, Pogostemon Cablin Oil, Linalyl Acetate, Linalool, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Vanillin, Pinene, Juniperus Virginiana Oil, Beta-Caryophyllene, Citrus Aurantium Peel Oil, Terpineol, Alpha-Terpinene, Parfum (Fragrance), CI 15985 (Yellow 6), CI 19140 (Yellow 5)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Dit extract van szechuanpeper heeft een ontspannend effect op mimische lijntjes en rimpeltjes, en heeft ook een harmoniserend en kalmerend effect. Hierdoor kan hij een gelijkmatiger huidbeeld en jeugdige uitstraling bevorderen.

Het soepele lipide van de cacaobonen (Theobroma cacao) wordt vooral gebruikt in cosmetische texturen vanwege de smeltende eigenschappen (boter). Het zorgt voor een soepel huidgevoel en kan zelfs broze huidzones gladstrijken.

Zwartekomijnolie is een vettig extract dat wordt verkregen door de zaden te macereren in zonnebloemolie. De olie optimaliseert de huidverzorging en helpt de huid zichzelf te beschermen, bijvoorbeeld door vochtreserves vast te houden.

Deze buitengewone werkzame stof uit de stengels van de kerrieboom ondersteunt de elastinesynthese en zorgt zo voor meer huidelasticiteit, vermindert de diepte van rimpels en draagt bij aan stevigere gezichtscontouren.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

NIEUW
Accessoires Phyris Waspads voor gezichtsreiniging

PHYRIS

ACCESSOIRES

Waspads

voor gezichtsreiniging

€ 9,10 2 ST
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI

Hydraterende Aqua SOMI spray met Micro Hyaluron

€ 20,50 50 ml
€ 410,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SPICEUP

Ginger Shot

Beschermend en egaliserend gezichtsserum

€ 44,90 30 ml
€ 1.496,67 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.