Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop
Huidverzorging in de zomer

Huidverzorging in de zomer
Lichte lichaam- & gezichtsverzorging voor de zomer

Veel hydratatie en bescherming voor uw huid tegen de zon met lichaam- en gezichtsverzorging van DR. GRANDEL en PHYRIS.

Filter

Merk

  • DR. GRANDEL COSMETICA
  • PHYRIS

Serie

  • Aquactive
  • Beautygen
  • Blossom
  • Cleansing DR. GRANDEL
  • Cleansing PHYRIS
  • Elements of Nature
  • Experts
  • Eye Zone
  • Forest
  • Hydro Active
  • Luxesse
  • Professional Collection
  • Puricode
  • Skin Control
  • Smart Nature
  • Somi
  • Spiceup
  • Time Release
  • Triple A
  • Vitamin Infusion

Gebruikersomgeving

  • gezicht
  • hals en decolleté
  • handen
  • lichaam
  • ogen

Leeftijd

  • tot 25
  • vanaf 25
  • vanaf 35
  • vanaf 45
  • vanaf 55
  • vanaf 65
  • vanaf 75

Huidtype

  • droge huid
  • gemengde huid (oleosa)
  • gemengde huid (sicca)
  • normale huid
  • vette huid (oleosa)
  • vette huid (sicca)
  • voor ieder huidtype

Werking

  • Anti-Age
  • contouren versterken
  • couperose verminderen
  • frisse uitstraling
  • gladmaken
  • herleven
  • hydrateren
  • kalmeren
  • koelen
  • lijntjes en rimpeltjes verminderen
  • matteren
  • ontspannen
  • onzuivere huid reinigen
  • pigmentatie vlekken verminderen
  • regenereren
  • revitaliseren
  • rimpeltjes opvullen
  • roodheid verminderen
  • SPF 20
  • SPF 25
  • SPF 30
  • straktrekken
  • verfijnen
  • verfrissend
  • versterken & beschermen
  • voeden
  • zachte reiniging

Producttype

  • 24 uurs verzorging
  • after sun
  • ampul
  • concealer
  • concentraat/serum
  • dagverzorging
  • getinte dagcrème
  • hand- en nagelverzorging
  • lichaamsverzorging
  • nachtverzorging
  • oogverzorging
  • primer
  • reiniging
  • toner
  • unisex
  • zonbescherming
Geselecteerde filters
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Power Eye Gel Verkoelende ooggel met 7-voudig Hyaluron

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Power Eye Gel

Verkoelende ooggel met 7-voudig Hyaluron

€ 37,00 20 ml
€ 1.850,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Power Moisturizer Gladmakende 24-uurs hydraterende verzorging met Hyaluron

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Power Moisturizer

Gladmakende 24-uurs hydraterende verzorging met Hyaluron

€ 50,00 50 ml
€ 1.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AQUActive Phyris Beauty Journey Set 3 travel sizes voor de dorstige huid

PHYRIS

AQUACTIVE

Beauty Journey Set

3 travel sizes voor de dorstige huid

€ 19,50 3 ST
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
BLOSSOM Phyris Bodylotion Bodylotion met Niacinamide

PHYRIS

BLOSSOM

Bodylotion

Bodylotion met Niacinamide

€ 23,50 125 ml
€ 188,00 pro 1 l
Beschikbaar
LIMITED
Skin Control Phyris BB Ultimate Beauty Balm All-in-one dagverzorging met SPF 20

PHYRIS

SKIN CONTROL

BB Ultimate Beauty Balm

All-in-one dagverzorging met SPF 20

€ 36,00 50 ml
€ 720,00 pro 1 l
Beschikbaar
LIMITED
BLOSSOM Phyris Beauty Journey Set Drie beauty bestsellers voor een verjongde huid

PHYRIS

BLOSSOM

Beauty Journey Set

Drie beauty bestsellers voor een verjongde huid

€ 19,50 3 ST
Beschikbaar

Nieuwsbrief

Ervaar als eerste over nieuwe producten en acties.

Abonneren
LIMITED
Skin Control Phyris UV Add On 30 Fluid Hydraterende fluid met UV-bescherming

PHYRIS

SKIN CONTROL

UV Add On 30 Fluid

Hydraterende fluid met UV-bescherming

€ 37,00 50 ml
€ 740,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
SPICEup Phyris Light Cream Lichte, vitaliserende en egaliserende 24-uurs crème

PHYRIS

SPICEUP

Light Cream

Lichte, vitaliserende en egaliserende 24-uurs crème

€ 59,00 50 ml
€ 1.180,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
Time Release Phyris Hyaluron Filler Licht hydraterend serum met Hyaluron

PHYRIS

TIME RELEASE

Hyaluron Filler

Licht hydraterend serum met Hyaluron

€ 37,50 30 ml
€ 1.250,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
ELEMENTS OF NATURE Dr. Grandel Hyaluron Lichte fluid met Hyaluron

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Hyaluron

Lichte fluid met Hyaluron

€ 40,00 50 ml
€ 800,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Tinted Moisturizer SPF 25 Getinte, hydraterende verzorging met SPF

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Tinted Moisturizer SPF 25

Getinte, hydraterende verzorging met SPF

€ 30,00 30 ml
€ 1.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Moisture Depot Concentraat met hyaluron

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Moisture Depot

Concentraat met hyaluron

€ 44,00 30 ml
€ 1.466,67 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron at Night Ampul Hyaluron ampul voor de nacht

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron at Night Ampul

Hyaluron ampul voor de nacht

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar in 2-4 dagen
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Moisture Flash Ampul Hydraterende ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Moisture Flash Ampul

Hydraterende ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel SOS Ampul Kalmeert de geïrriteerde huid en vermindert roodheid

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

SOS Ampul

Kalmeert de geïrriteerde huid en vermindert roodheid

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
EXPERTS Dr. Grandel Perfection Anti-Pigment Concentrate Pigmentvlekken verminderend concentraat

DR. GRANDEL

EXPERTS

Perfection Anti-Pigment Concentrate

Pigmentvlekken verminderend concentraat

€ 52,00 50 ml
€ 1.040,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
EXPERTS Dr. Grandel Perfection BB BB Cream met SPF 20 voor een natuurlijke teint

DR. GRANDEL

EXPERTS

Perfection BB

BB Cream met SPF 20 voor een natuurlijke teint

€ 36,00 50 ml
€ 720,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
Time Release Phyris Peptide Relax-Lift Egaliserend en ontspannend anti-aging serum

PHYRIS

TIME RELEASE

Peptide Relax-Lift

Egaliserend en ontspannend anti-aging serum

€ 37,50 30 ml
€ 1.250,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hydro Active Ampul Gladmakende en hydraterende ampul

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hydro Active Ampul

Gladmakende en hydraterende ampul

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Purigel

Verfrissende reinigingsgel

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

EXPERTS

Sun Expert Face Cream SPF 50

Lichte zonbeschermingscrème

€ 37,00 50 ml
€ 740,00 pro 1 l
Beschikbaar

Lichte zomerse verzorging voor uw huid
Ontdek crèmes en verzorging, die uw huid in de zomer goed doen: van verfrissende gezichtsgel tot aan ooggel van de DR. GRANDEL Serie Vitamin Infusion met fruit fruitextracten tot aan zomers lichte Hydro Active hydraterende verzorging tot aan zonnebescherming met UV-bescherming voor het gezicht.

Verfrissende zomer cosmetica
Drinkt u genoeg water? Bij warme temperaturen moet u uw lichaam van binnen en van buiten hydrateren. Verwen uw huid met een geschikte vochtinbrengende crème. Ontdek zomerse huidverzorging met lichte texturen en verzachtende ingrediënten. Onze verfrissende tip voor warme dagen: de verkoelende face & body splash sprays van DR. GRANDEL.

Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.