• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
CLEANSING
Milky Cleanser
Zachte reinigingsmelk voor de veeleisende, droge huid

Voor een glad, zacht huidgevoel

Artikelnr.
7249
Inhoud
200 ml
Basisprijs
€ 122,50 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072497
€ 24,50
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De zachte reinigingsmelk PHYRIS Milky Cleanser reinigt de veeleisende, droge huid grondig van make-up en vuildeeltjes. Silk Proteins en Rice Oil beschermen de huid tegen uitdrogen.

PHYRIS Milky Cleanser - de reinigingsmelk voor een schoon huidgevoel vol soepelheid en zachtheid. 

Verpakking: Pompfles

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: CLEANSING
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, droge huid
Producttype: reiniging, unisex
Werking: zachte reiniging
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Breng 10 pompjes in uw vochtige handpalmen aan, breng de MILKY CLEANSER aan op gezicht, hals en decolleté en masseer zachtjes in. Vervolgens met warm water verwijderen.


INCIS

Aqua (Water), Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Pentylene Glycol, Trilaureth-4 Phosphate, Decyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium PCA, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Caprylhydroxamic Acid, Sericin, Alcohol, Tocopherol, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Acetyl Cedrene, Linalool, Limonene, Citronellol, Linalyl Acetate, Parfum (Fragrance), CI 17200 (Red 33)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Proteïnen (eiwitbouwstenen) gewonnen uit zijdevezels. Deze leveren en binden hydratatie en hebben ook een kalmerende werking, omdat ze een fijne en transparante beschermfilm vormen op het huidoppervlak.

Soepele olie verkregen uit rijstkiemen en rijstzemelen.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

CLEANSING

Astringent Tonic

Adstringerende tonic

€ 24,50 200 ml
€ 122,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Gel

Verzorgende gel voor het gezicht

€ 38,50 50 ml
€ 770,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Intelli Gel

Intelligente Cleansing Gel

€ 20,00 75 ml
€ 266,67 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI

Hydraterende Aqua SOMI spray met Micro Hyaluron

€ 20,50 50 ml
€ 410,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.