• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
CLEANSING
Hydro Tonic
Hydraterende gezichtstonic

Huidverzachtende Hydro Tonic

Artikelnr.
7247
Inhoud
200 ml
Basisprijs
€ 122,50 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072473
€ 24,50
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De PHYRIS Hydro Tonic hydrateert de huid, vermindert een trekkerig gevoel en heeft tegelijkertijd een kalmerend effect dankzij Panthenol. De gezichtstonic is ook voor de gevoelige en droge huid geschikt en laat de huid zacht aanvoelen.

De PHYRIS Hydro Tonic

  • hydrateert de huid
  • reduceert spanningsgevoel van de huid
  • is ook voor de gevoelige en droge huid geschikt

Verpakking: Dispenser

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: CLEANSING
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, droge huid
Producttype: reiniging, unisex, toner
Werking: verfrissend, hydrateren
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com
Opgelet: Niet aanbrengen rond de ogen.

Doordrenk een wattenschijfje met een paar druppels HYDRO TONIC en verdeel het zachtjes over uw gezicht, hals en decolleté.


INCIS

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Urea, Saccharide Hydrolysate, Alanine, Glycine, Magnesium Aspartate, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Caprylhydroxamic Acid, Disodium EDTA, Creatine, Pantolactone, Alcohol, Sodium Hydroxide, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Acetyl Cedrene, Linalool, Limonene, Citronellol, Linalyl Acetate, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Hexamethylindanopyran, Geranyl Acetate, Benzyl Salicylate, Pinene, Parfum (Fragrance), CI 42090 (Blue 1), CI 60730 (Ext. Violet 2)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Panthenol (provitamine B5) is het voorstadium van vitamine B5 en heeft een regulerende werking op het vochtgehalte van de huid. Bovendien ondersteunt het de regeneratie van de huid en werkt het intensief kalmerend.

Samenstelling van vochtbindende suikers en andere werkzame stoffen, gemodelleerd naar de huideigen hydratatiefactoren (NMF: natural moisturizing factors) zoals ureum, magnesium, glycerine en creatine.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

CLEANSING

AHA Peeling 5%

AHA Peeling met 5% fruitzuur

€ 43,00 30 ml
€ 1.433,33 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Astringent Tonic

Adstringerende tonic

€ 24,50 200 ml
€ 122,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Oil Cleanser

Milde reinigingsolie

€ 28,90 50 ml
€ 578,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.