Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE & LIMITED

PHYRIS
AQUACTIVE
Beauty Journey Set
3 travel sizes voor de dorstige huid

3 beauty bestsellers in praktische travel size

AQUActive Actie: Bij aankoop van een geselecteerd actieproduct ontvangt u de PHYRIS AQUActive Hyaluron Cream 20 ml gratis.*
*Deze actie is van 3 juni t/m 24 juni 2026 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
36940
Inhoud
3 ST
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842369405
€ 19,50
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Een PHYRIS Beauty Reis is een uniek concept, welke verzorging, werking en beleving combineert. De limited edition AQUActive Beauty Journey Set hydrateert en zorgt voor een stevige huid. In deze kennismakingsset zijn 3 handige travel sizes voor een verfrissend schoonheidsritueel te vinden. Perfect om mee te reizen of om cadeau te geven. 

Step 1: INTELLI GEL 20 ml 

Step 2: AQUActive SOMI GEL 20 ml 

Step 3: AQUActive HYALURON CREAM 20 ml

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: AQUACTIVE

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

INTELLIGEL: Een hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot met vochtige handen op gezicht, hals en decolleté aanbrengen, opschuimen en inmasseren. Verwijder vervolgens met warm water.

AQUActive SOMI GEL: Verdeel na de reiniging een hoeveelheid AQUActive SOMI GEL ter grootte van een hazelnoot over het gezicht, de hals en het decolleté, om de werking van de AQUActive verzorgingsproducten te versterken.

AQUActive HYALURON CREAM: Gebruik AQUActive SOMI 's ochtends en 's avonds na het reinigen voor een nog intensievere werking. Breng vervolgens een bijpassend oogverzorgingsproduct en een hoeveelheid crème ter grootte van een hazelnoot op gezicht, hals en decolleté aan.


INCIS

[937727 - HF CL Intelli Gel 20 ml -ND-] Aqua (Water), Coco-Glucoside, Pentylene Glycol, Inulin, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Yogurt Powder, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Caprylhydroxamic Acid, Alcohol, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Acetyl Cedrene, Parfum (Fragrance), CI 60730 (Ext. Violet 2), CI 42090 (Blue 1), CI 19140 (Yellow 5) [937372 - Bulk AQ Somi Gel] Aqua (Water), Pentylene Glycol, Glycerin, Lecithin, Caesalpinia Spinosa Gum/Ammonium AMPS Crosspolymer, Phenylpropanol, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Lauryl Glucoside, Cholesterol, Disodium EDTA, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Acetyl Cedrene, Parfum (Fragrance) [937990 - Bulk AQ Hyaluron Cream] Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, Squalane, Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol, Isostearyl Isostearate, Propylheptyl Caprylate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Canola Oil, Oleyl Erucate, Imperata Cylindrica Root Extract, Steareth-21, Glyceryl Stearate, Sucrose Palmitate, Cetearyl Glucoside, Dimethicone, Hydrogenated Coco-Glycerides, Orbignya Oleifera Seed Oil, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidene Malonate, Sodium Cetearyl Sulfate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Carbomer, Sodium Citrate, Tocopherol, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Biotin, Potassium Sorbate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Acetyl Cedrene, Pinene, Limonene, Dimethyl Phenethyl Acetate, Geraniol, Linalyl Acetate, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Terpineol, Parfum (Fragrance), CI 60730 (Ext. Violet 2), CI 42090 (Blue 1), CI 19140 (Yellow 5)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Sleep

Hyaluron nachtverzorging

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Hands

Hyaluron handcrème

€ 15,90 50 ml
€ 318,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Eye

Oogverzorging met hyaluron

€ 36,50 20 ml
€ 1.825,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AQUActive Phyris Hyaluron Caps 32 hydraterende caps met rimpel-opvul effect

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Caps

32 hydraterende caps met "rimpel-opvul effect"

€ 45,90 11,5 ml
€ 3.991,30 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
SMART NATURE Dr. Grandel Cream Natuurcosmetica crème tegen rimpels

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Refill Cream Hydraterende crème met Hyaluron

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Collagen Boost Ampul Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
ELEMENTS OF NATURE Dr. Grandel Regeneration Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.