Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
CLEANSING
Foam Cleanser
Reinigingsschuim - gezicht zorgvuldig reinigen

Milde schuimconcentraat met Jojoba Pearls voor alle huidtypes

Artikelnr.
7241
Inhoud
75 ml
Basisprijs
€ 326,67 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072411
€ 24,50
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De PHYRIS Foam Cleanser is een milde reinigingsschuim, welke het gezicht zorgvuldig en grondig van make-up en vuildeeltjes bevrijdt - zonder de huid uit te drogen. De microfijne Jojoba Wax Pearls, die een zacht masserend en exfoliërend effect hebben, verwijderen dode huidcellen. De huid wordt zacht en glad en ziet er fris en stralend uit.

Verpakking: Tube

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: CLEANSING
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), vette huid (oleosa), vette huid (sicca)
Producttype: reiniging, unisex
Werking: zachte reiniging
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Breng een halve theelepel met vochtige handpalmen aan op gezicht, hals en decolleté, laat het opschuimen en masseer in. Daarna met warm water verwijderen.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Potassium Myristate, Potassium Laurate, Cera Alba (Beeswax), Myristic Acid, Glyceryl Stearate SE, Lauric Acid, PEG-30 Glyceryl Stearate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, PEG-150 Distearate, Polyglyceryl-3 Oleate, Poloxamer 407, Jojoba Esters, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Dimethicone, Polysorbate 65, Glyceryl Stearate, Methylcellulose, Simethicone, Sulfuric Acid, Tocopherol, Lecithin, Glyceryl Oleate, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Benzyl Salicylate, Linalyl Acetate, Linalool, Hexamethylindanopyran, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Terpineol, Parfum (Fragrance), CI 77288 (Chromium Oxide Greens)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Natuurlijke was om de huid te beschermen tegen externe irritaties.

Wasactieve stoffen, speciaal ontworpen en getest voor een zachte en grondige reiniging van de huid.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

CLEANSING

Sensi Foam Cleanser

Reinigingsschuim voor de gevoelige huid

€ 34,50 200 ml
€ 172,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Intelli Gel

Intelligente Cleansing Gel

€ 20,00 75 ml
€ 266,67 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
SMART NATURE Dr. Grandel Cream Natuurcosmetica crème tegen rimpels

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Collagen Boost Ampul Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.