• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
LUXESSE
Vision Face Lift
Werkstoff enelixer met 3-voudig anti-agingeffect

Met 3-voudig anti-agingeffect

Artikelnr.
7608
Inhoud
15 ml
Basisprijs
€ 4.533,33 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842076082
€ 68,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens
LUXESSE VISION FACE LIFT is een hoogwaardig werkstoffenelixer met 3-voudig anti-agingeffect: direct en op middellange en lange termijn. Het hydrateert onmiddellijk en het maakt de huid gladder en vermindert de diepte van rimpels en zorgt op lange termijn voor een egaal huidbeeld. Het extract van de zwarte South Sea Pearls verfijnt met zijn zijdezachte glans de uitstraling van de huid.

Verpakking: Dispenser

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: LUXESSE
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), droge huid, voor ieder huidtype
Producttype: concentraat/serum
Werking: Anti-Age, frisse uitstraling, straktrekken, verfijnen
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Na de reiniging en SOMI een kleine hoeveelheid op gezicht, het gebied rond de ogen, hals en decolleté aanbrengen. Daarop een verzorgende crème aanbrengen.
INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Acacia Senegal Gum, Galactoarabinan, Hydrolyzed Rhizobian Gum, Alcohol, Fagus Sylvatica Bud Extract, Xanthan Gum, Mica, Gardenia Taitensis Flower Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Lecithin, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Pearl, Propylene Glycol, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Hexamethylindanopyran, Limonene, Vanillin, Hydroxycitronellal, Citrus Aurantium Peel Oil, Linalyl Acetate, Linalool, Parfum (Fragrance), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Extract verkregen uit de bloemblaadjes van de tiarebloem. Het heeft een kalmerend en verwennerij effect. Voor een gelijkmatig huidbeeld.

Het extract van de hars van wilde pistache verfijnt en matteert het huidbeeld.

Extract van de zwarte Zuidzeeparel uit Tahiti, rijk aan waardevolle mineralen en eiwitbouwstenen. Deze maken het huidoppervlak glad, ondersteunen het vochtbindend vermogen en geven de huid een subtiele schittering. Een waardevol highlight voor de uitstraling van de huid.

Hoogmoleculair hyaluronzuur biotechnologisch gewonnen. Dit legt zich als een net van vocht op het huidoppervlak en zorgt voor een onmiddellijk gladmakend en intensief diep hydraterend effect.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

LUXESSE

Rich

3-voudig anti-aging effect

€ 113,90 50 ml
€ 2.278,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

LUXESSE

Sleep

3-voudig anti-aging effect terwijl u slaapt

€ 113,90 50 ml
€ 2.278,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

LUXESSE

Silk

3-voudig anti-agingeffect voor de vochtarme huid

€ 113,90 50 ml
€ 2.278,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.