• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
NIEUW & LIMITED

DR. GRANDEL
HIGH EXCELLENCE
HIGH EXCELLENCE Voordeelset
Anti-aging set met twee verzorgingsproducten in een stylisch cosmetica tasje

Twee high-tech verzorgingsproducten voor het gezicht

Uw prijsvoordeel: In de DR. GRANDEL HIGH EXCELLENCE Set is The Cream t.w.v. 15 ml t.w.v. € 36,00 gratis. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
41281
Inhoud
2 ART
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396412816
€ 132,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De DR. GRANDEL High Excellence Voordeelset is een uitzonderlijk huidverzorgingsduo voor de hoogste eisen op het gebied van anti-aging. De twee topproducten op het gebied van anti-aging bij uitstek – The Cream en The Face & Eye Serum – combineren de beste hightech werkstoffen uit de moderne biotechnologie met zorgvuldig geselecteerde oliën en botanische extracten in uitzonderlijke texturen. HIGH EXELLENCE biedt overtuigende schoonheidsresultaten, is zeer goed verdraagbaar en geeft een luxueus verzorgingsgevoel – voor een zichtbaar gladde, strakke en jeugdige uitstraling van de huid.

De DR. GRANDEL HIGH EXCELLENCE Set bevat de volgende producten:

1 x DR. GRANDEL HIGH EXCELLENCE The Face & Eye Serum - 30 ml - Anti-aging gezicht- en oogserum met Multiplex Hyaluron

1 x DR. GRANDEL HIGH EXCELLENCE The Cream - 15 ml - 24-uurs High-Tech anti-aging verzorging voor een zichtbaar gladder, steviger en jeugdiger huidbeeld. 

Uw voordeel: twee cosmeticaproducten in een handige cosmeticatasje – ideaal om op te bergen of mee te nemen.

CLEANSING Dr. Grandel 2 in 1 Cleansing Foam Verfrissende reinigingsschuim

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.