• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

DR. GRANDEL
EXPERTS
Perfection White
Verhelderende crème voor het gezicht

24-uursverzorging met vitamine C voor een egale heldere huid

DR. GRANDEL Herfst Weken: Bij aankoop van een geselecteerd actieproduct ontvangt u de DR. GRANDEL BEAUTYGEN Renew II 10 ml gratis.*
*Deze actie is van 1 oktober t/m 3 november 2026 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
41867
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 1.120,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396418672
€ 56,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

DR. GRANDEL EXPERTS Perfection White heeft een verhelderend effect en laat de huid aangenaam verzorgd aanvoelen. De formule met werkstoffen zoals Active White Complex en vitamine C zorgt voor een gelijkmatig helderdere en egalere teint. Tegelijkertijd versterkt het de huid tegen negatieve invloeden van buitenaf en voedt het met zijn aangename textuur. Voor een egale, stralende teint. Professionele verzorging voor speciale huidbehoeften. 

DR. GRANDEL Perfection White crème

  • verheldert en egaliseert
  • ideaal voor de huid, die naar pigmentvlekken en overpigmentatie neigt
  • 24-uursverzorging verzorgt de huid dag en nacht
  • voor alle huidtypes geschikt

Verpakking: Pot

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: EXPERTS
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), droge huid, voor ieder huidtype
Producttype: 24 uurs verzorging, unisex
Werking: pigmentatie vlekken verminderen, regenereren
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com

Breng 's ochtends en 's avonds na het reinigen en na het aanbrengen van een geschikte oogcrème een hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot van de DR. GRANDEL EXPERTS Perfection White aan op gezicht, hals en decolleté. Om een zichtbare werking te bereiken wordt regelmatig gebruik gedurende minimaal zes weken aanbevolen. Extra UV bescherming wordt aanbevolen.


INCIS

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Glycerin, Squalane, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Distarch Phosphate, Heptyl Undecylenate, C12-15 Alkyl Benzoate, Dimethicone, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Propylheptyl Caprylate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Steareth-21, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Arginine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ectoin, Xanthan Gum, Dimethicone Crosspolymer, Disodium EDTA, Hordeum Vulgare Extract, Citric Acid, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Ectoin - biotechnologisch geproduceerd, natuurlijk aminozuurderivaat met beschermende eigenschappen tegen milieu-invloeden.

Zeer bekend schoonheidsvitamine met een uitstekende antioxiderende werking tegen vroegtijdige huidveroudering, door bescherming tegen externe stressfactoren (bijv. vrije radicalen). Daarnaast belangrijke, stimulerende cofactor voor de huideigen collageensynthese en de natuurlijke afweermechanismen van de huid. Vitamine C toont ook een regulerende en verhelderende werking bij pigmentvlekken.

Het extract van brouwgerst-kiemen, met het natuurlijke plantenbestanddeel fytinezuur, zorgt voor een uitgebalanceerde, stralende en egale teint door de melaninesynthese te remmen. Roodheid, verkleuring en pigmentvlekken worden verminderd en de huid ziet er zichtbaar egaler uit.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.