• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
SALE

ARABESQUE
TEINT
Duo Highlighter Stick
Duostick met blush/bronzer en highlighter

Voor een stralende en glowy finish

50% korting op arabesque: De korting heeft betrekking op de RRP (adviesprijs). Profiteer zonder kortingscode, want de prijs is al voor u verlaagd.*
*Deze actie is vanaf 4 december 2025 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
54733
Inhoud
11,2 gr
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4030376547331

Houd er rekening mee dat er - afhankelijk van uw beeldscherminstellingen - lichte kleurafwijkingen mogelijk zijn.

€ 26,90
€ 13,45
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De Duo Highlighter Stick van arabesque is een multifunctioneel beautyproduct, welke blush of bronzer met highlighter combineert en zo meerdere toepassingsmogelijkheden aanbiedt. 
Met dank aan de crèmige textuur laat de Stick zich gemakkelijk aanbrengen op wangen, ogen en lippen en vervagen . Een mix van verzorgende oliën zoals Almond Oil en Coconut Oil, bieden beschermende en verzorgende eigenschappen. Het praktische, vegan potlood is een musthave die de warme tinten van de herfst en de magische schittering van de winter op uw huid brengt.

De Duo Highlighter Stick heeft de volgende voordelen: 

  • Multifunctioneel: aan te brengen op wangen, ogen en lippen.
  • Verzorgend: veriijkt met Almond- en Coconut Oil.
  • Makkelijk in gebruik: dankzij de crèmige textuur kan het product makkelijk aangebracht en vervaagd worden.

.

Tip van onze visagisten:

Perfect to go-product voor de handtas.
Een must-have voor een stralende, glowy winterlook!
Zowel voor een natuurlijke als glamoureuze finish van uw make-up.

Producteigenschappen

Merk: ARABESQUE
Serie: Teint

Fabrikant: ART PROFESSIONAL GmbH, 80999 München/Munich Germany, www.arabesque-makeup.com

Breng de Duo Highlighter Stick direct aan op de gewenste zones in het gezicht en vervaag het licht met een kwastje, spons of vinger.

Highlighter:
Boven de jukbeenderen
Cupido's boog
Ooghoeken
Onder de wenkbrauw
Neuspunt

Bronzer:
Op het voorhoofd langs de haarlijn
Jukbeenderen
Kincontour
Rechter- en linkerkant van de neus

Blush:
Wangen en langs de jukbeenderen


INCIS

HIGHLIGHTER INGREDIENTS HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, MICA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, SYNTHETIC WAX, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX, OLUS OIL (VEGETABLE OIL), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETYL RICINOLEATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, SILICA, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PYRUS MALUS (APPLE) SEED OIL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) NUT EXTRACT, SHOREA STENOPTERA SEED BUTTER, CANDELILLA CERA (EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX), HYDROXYMETHOXYPHENYL DECANONE, SORBITAN ISOSTEARATE, TIN OXIDE, SORBITAN TRIOLEATE, PORTULACA PILOSA EXTRACT, CITRUS NOBILIS (MANDARIN ORANGE) OIL, SUCROSE COCOATE, ARTEMISIA ABSINTHIUM (WORMWORT) HERB EXTRACT, BETULA PENDULA (SILVER BIRCH) TWIG EXTRACT, EQUISETUM ARVENSE (HORSETAIL) LEAF EXTRACT, SOLIDAGO VIRGAUREA (GOLDENROD) EXTRACT, VIOLA TRICOLOR (PANSY) EXTRACT, JUNIPERUS COMMUNIS FRUIT EXTRACT, ONONIS SPINOSA (RESTHARROW) ROOT EXTRACT, APIUM GRAVEOLENS (CELERY) EXTRACT, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED OIL, PALMITOYL TRIPEPTIDE- 38, MAY CONTAIN (+/-): CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 (IRON OXIDE) BLUSH INGREDIENTS HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, SYNTHETIC WAX, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX, OLUS OIL (VEGETABLE OIL), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, MICA, CETYL RICINOLEATE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, PYRUS MALUS (APPLE) SEED OIL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) NUT EXTRACT, SHOREA STENOPTERA SEED BUTTER, CANDELILLA CERA (EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX), HYDROXYMETHOXYPHENYL DECANONE, SORBITAN ISOSTEARATE, SORBITAN TRIOLEATE, PORTULACA PILOSA EXTRACT, CITRUS NOBILIS (MANDARIN ORANGE) OIL, SUCROSE COCOATE, ARTEMISIA ABSINTHIUM (WORMWORT) HERB EXTRACT, BETULA PENDULA (SILVER BIRCH) TWIG EXTRACT, EQUISETUM ARVENSE (HORSETAIL) LEAF EXTRACT, JUNIPERUS COMMUNIS FRUIT EXTRACT, ONONIS SPINOSA (RESTHARROW) ROOT EXTRACT, SOLIDAGO VIRGAUREA (GOLDENROD) EXTRACT, VIOLA TRICOLOR (PANSY) EXTRACT, APIUM GRAVEOLENS (CELERY) SEED EXTRACT, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED OIL, PALMITOYL TRIPEPTIDE-38, MAY CONTAIN (+/-): CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 15850 (RED 7 LAKE)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

NIEUW
CLEANSING Dr. Grandel Gentle Cleansing Balm Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

DR. GRANDEL

CLEANSING

Gentle Cleansing Balm

Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

€ 20,90 75 ml
€ 278,67 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

AHA Peeling 5%

AHA Peeling met 5% fruitzuur

€ 43,00 30 ml
€ 1.433,33 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.