Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

DR. GRANDEL
ELEMENTS OF NATURE
Hyaluron Sleeping Cream
Nachtverzorging voor een stevige, gladde huid

Zachtsmeltende Sleeping Cream voor stevige, uitgeruste huid in de ochtend

Herfst & Glow Actie: Bij aankoop van een geselecteerd DR. GRANDEL actieproduct ontvangt u de DR. GRANDEL Hyaluron ampul 3 ml gratis.*
*Deze actie is van 9 september t/m 30 september 2026 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
41779
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 860,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396417798
€ 43,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

DR. GRANDEL ELEMENTS OF NATURE Hyaluron Sleeping Cream maakt glad en regenereert de huid en verzorgt deze tijdens de nacht met hydratatie. De zacht smeltende textuur van de nachtverzorging zorgt voor een intensief verzorgd huidgevoel. Waardevolle plantaardige oliën maken de huid glad en voorziet dankzij Micro Hyaluron van vocht tot in de diepere huidlagen. Daaarnaast draagt het Black Oat Extract ook 's nachts tot de regeneratie van de huid bij. 

DR. GRANDEL Hyaluron Sleeping Cream voordelen:

  • maakt glad en regenereert de huid tijdens de nacht
  • met Micro Hyaluron voor hydratatie tot in de diepere huidlagen
  • voor stevige en uitgeruste huid in de ochtend
  • voor elke huidtype geschikt

Het resultaat van de DR. GRANDEL Hyaluron Sleeping Cream zal u overtuigen: stevige, gladde huid en een uitgeruste, stralende mooie teint.

Verpakking: Pot

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: ELEMENTS OF NATURE
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), droge huid, voor ieder huidtype
Producttype: nachtverzorging
Werking: hydrateren, gladmaken
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com

Verdeel 's avonds na de Reiniging een hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot over uw gezicht, hals en decolleté. Uw oogpartij kunt u vooraf met een oogverzorging aandacht geven. 


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrogenated Olive Oil, Oleyl Erucate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Panthenol, Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Xanthan Gum, Hyaluronic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate, Sorbitan Oleate, Argania Spinosa Kernel Oil, Avena Strigosa Seed Extract, Lecithin, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Pantolactone, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Potassium Sorbate, Linalool, Citronellol, Vanillin, Cananga Odorata Oil/Extract, Geranyl Acetate, Benzyl Alcohol, Benzaldehyde, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Rijke olie verkregen uit tarwekiemen, bekend om het hoogste vitamine E-gehalte onder de plantaardige oliën. Daarnaast is het gehalte aan onverzadigde (essentiële) vetzuren meer dan 60%, waardoor de olie een van de hoogwaardigste verzorgende oliën is voor de droge, ruwe en gevoelige huid. Het verbetert de elasticiteit van de huid op lange termijn en zorgt voor een soepel, zacht huidoppervlak.

Panthenol (provitamine B5) is het voorstadium van vitamine B5 en heeft een regulerende werking op het vochtgehalte van de huid. Bovendien ondersteunt het de regeneratie van de huid en werkt het intensief kalmerend.

Waardevolle olie uit de fruitpitten van de arganboom. De verzorgende eigenschappen en kostbare bestanddelen (vitamines en essentiële vetzuren) hebben een stimulerend effect op het vochtbindend vermogen van de huid en het behoud van de huideigen elasticiteit.

Laagmoleculair hyaluronzuur. Dankzij het lage molecuulgewicht heeft Micro Hyaluron het vermogen om dieper in de huid door te dringen en haar zelfs in de diepte van vocht te voorzien. Het kan in de huid geabsorbeerd worden en water opslaan in het bindweefsel. De huid wordt strakker en rimpels worden afgezwakt.

Werkzame stof met het extract van zwarte haver (Avena strigosa) als hoofdbestanddeel, ondersteund door lecithine, om de hydratatie van de huid te verhogen.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

ACTIE
ELEMENTS OF NATURE Dr. Grandel Regeneration Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cleansing Gel

Zachte reinigingsgel

€ 21,90 75 ml
€ 292,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hydro Active Ampul Gladmakende en hydraterende ampul

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hydro Active Ampul

Gladmakende en hydraterende ampul

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Effect Peeling

Crèmepeeling

€ 30,00 75 ml
€ 400,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
SMART NATURE Dr. Grandel Cream Natuurcosmetica crème tegen rimpels

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Collagen Boost Ampul Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.