Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop

Filter

Serie

  • Ampoule Excellence
  • Beautygen
  • Cleansing DR. GRANDEL
  • Elements of Nature
  • Experts
  • High Excellence
  • Hydro Active
  • Hydro Lipid
  • Nutri Sensation
  • Pro Collagen
  • Professional Collection
  • Puricode
  • Sensicode
  • Smart Nature
  • Timeless
  • Vitamin Infusion

Leeftijd

  • tot 25
  • vanaf 25
  • vanaf 35
  • vanaf 45
  • vanaf 55
  • vanaf 65
  • vanaf 75

Gebruikersomgeving

  • benen
  • gezicht
  • hals en decolleté
  • handen
  • lichaam
  • lippen
  • ogen

Huidtype

  • droge huid
  • gemengde huid (oleosa)
  • gemengde huid (sicca)
  • normale huid
  • vette huid (oleosa)
  • vette huid (sicca)
  • voor ieder huidtype

Werking

  • Anti-Age
  • bevordert de doorbloeding
  • contouren versterken
  • couperose verminderen
  • frisse uitstraling
  • gevoelige huid verzorgen
  • gladmaken
  • herleven
  • hydrateren
  • jeuk verlichten
  • kalmeren
  • koelen
  • lijntjes en rimpeltjes verminderen
  • matteren
  • ontspannen
  • onzuivere huid reinigen
  • pigmentatie vlekken verminderen
  • regenereren
  • revitaliseren
  • rimpeltjes opvullen
  • roodheid verminderen
  • SPF 20
  • SPF 25
  • straktrekken
  • verfijnen
  • verfrissend
  • versterken & beschermen
  • voeden
  • zachte reiniging

Producttype

  • 24 uurs verzorging
  • ampul
  • concealer
  • concentraat/serum
  • dagverzorging
  • decolletéverzorging
  • getinte dagcrème
  • lichaamsolie
  • lichaamsverzorging
  • lippenverzorging
  • masker
  • nachtverzorging
  • oogverzorging
  • peeling
  • reiniging
  • toner
  • unisex
  • zonbescherming
Geselecteerde filters

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cleansing Gel

Zachte reinigingsgel

€ 21,90 75 ml
€ 292,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Purigel

Verfrissende reinigingsgel

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HIGH EXCELLENCE Dr. Grandel The Cream Hightech anti-aging verzorgingscrème voor het gezicht

DR. GRANDEL

HIGH EXCELLENCE

The Cream

Hightech anti-aging verzorgingscrème voor het gezicht

€ 122,00 50 ml
€ 2.440,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
TIMELESS Dr. Grandel Nourishing Cream Rijke crème met anti-aging effect

DR. GRANDEL

TIMELESS

Nourishing Cream

Rijke crème met anti-aging effect

€ 80,00 50 ml
€ 1.600,00 pro 1 l
Beschikbaar

Nieuwsbrief

Ervaar als eerste over nieuwe producten en acties.

Abonneren

DR. GRANDEL

EXPERTS

Sun Expert Face Cream SPF 50

Lichte zonbeschermingscrème

€ 37,00 50 ml
€ 740,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
EXPERTS Dr. Grandel Couperose Cream Anti-Couperose 24-uursverzorging

DR. GRANDEL

EXPERTS

Couperose Cream

Anti-Couperose 24-uursverzorging

€ 50,00 50 ml
€ 1.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Balancer

Hydraterende verzorging voor de gemengde huid

€ 40,90 50 ml
€ 818,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Collagen Boost Ampul Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Vitamin Glow Ampul Ampullen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Vitamin Glow Ampul

Ampullen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Op zijn vroegst beschikbaar in 2 weken
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Eye Contour Cream & Mask Hyaluron oogcrème

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Eye Contour Cream & Mask

Hyaluron oogcrème

€ 37,00 20 ml
€ 1.850,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
EXPERTS Dr. Grandel Purifying Cream Hydraterende verzorging voor de onzuivere huid

DR. GRANDEL

EXPERTS

Purifying Cream

Hydraterende verzorging voor de onzuivere huid

€ 35,00 50 ml
€ 700,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
ELEMENTS OF NATURE Dr. Grandel Hyaluron Lichte fluid met Hyaluron

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Hyaluron

Lichte fluid met Hyaluron

€ 40,00 50 ml
€ 800,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
PRO COLLAGEN Dr. Grandel Concentrate Stimuleert de collageenaanmaak van de huid

DR. GRANDEL

PRO COLLAGEN

Concentrate

Stimuleert de collageenaanmaak van de huid

€ 60,90 30 ml
€ 2.030,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Tinted Moisturizer SPF 25 Getinte, hydraterende verzorging met SPF

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Tinted Moisturizer SPF 25

Getinte, hydraterende verzorging met SPF

€ 30,00 30 ml
€ 1.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
TIMELESS Dr. Grandel Revitalizing Cream Egaliserende en versterkende gezichtscrème

DR. GRANDEL

TIMELESS

Revitalizing Cream

Egaliserende en versterkende gezichtscrème

€ 80,00 50 ml
€ 1.600,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
BEAUTYGEN Dr. Grandel Renew Pearls Verjongend en vochtinbrengend crèmeserum

DR. GRANDEL

BEAUTYGEN

Renew Pearls

Verjongend en vochtinbrengend crèmeserum

€ 85,00 50 ml
€ 1.700,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel TIMELESS Cadeaubox Anti-Aging cosmetica set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

TIMELESS Cadeaubox

Anti-Aging cosmetica set

€ 80,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

EXPERTS

Sun Face Fluid SPF 30

Zeer lichte zonbescherming fluid

€ 37,00 50 ml
€ 740,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL cosmetica
Ontdek in ons professionele assortiment onder andere gezichtsreiniging, crèmes en verzorgingsproducten met Hyaluron, unieke ampullen en effectieve anti-aging producten. Deze zijn te vinden in de series van Hydro Active, Timeless, Beautygen en nog veel meer. DR. GRANDEL cosmetica gaat systematisch op de individuele behoeftes van huidtype en huidtoestand in.

Made in Germany
Kwaliteit made in Augsburg - een predikaat, welke de onderneming van de stad Augsburg toegekend kreeg en daarmee de buitengewone product- en dienstverleningskwaliteit waardeert. Ontdek de innovatieve DR. GRANDEL cosmetica en verzorgingsproducten, geproduceerd in Duitsland!

Perfect afgestemde verzorging
Effectieve en dicht bij de natuur staande cosmetica, ontwikkelt in eigen laboratorium met inzet van de meest moderne technologie. Daarmee biedt DR. GRANDEL cosmetica de perfect gecoördineerde huidverzorging voor elk gewenste resultaat. Overtuig uzelf van de uitgekozen werkstoffen uit de natuur en innovatieve formules met de beste compatibiliteit en merkbare betrouwbaarheid.

Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.