• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
CLEANSING
Porcelain Peeling
Porcelain Peeling voor alle huidtypes

Voor een rozige teint

Artikelnr.
7250
Inhoud
75 ml
Basisprijs
€ 358,67 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072503
€ 26,90
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De PHYRIS Porcelain Peeling verwijdert afgestorven huidcellen van het gezicht met de fijnste peelingkorrels - zacht maar effectief. De scrub voedt de huid met Avocado Oil en beschermt tegen uitdroging. Voor een rozige porseleinen teint. Zonder kleurstoffen.

De PHYRIS Porcelain Peeling

  • reinigt met de fijnste peelingkorrels
  • verwijdert afgestorven huidcellen
  • geeft een rozige porseleinen teint

Verpakking: Tube

De GRANDEL Professional Tip:

Pas de vingerdruk tijdens het peelen aan op het huidgebied.  Oefen meer druk uit op het voorhoofd, de neus en de kin, en minder druk op de wangen.

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: CLEANSING
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté, handen
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca)
Producttype: reiniging, unisex, peeling
Werking: verfijnen, herleven
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Breng de peeling één of twee keer per week met uw handen aan op de gereinigde huid van gezicht, hals en decolleté. Vermijd het gebied rond de ogen. Gedurende 2-3 minuten met ronddraaiende bewegingen inmasseren en daarna afspoelen met lauwwarm water. 

Bevochtig uw handen vooraf voor een zacht exfoliërend effect.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Hydrated Silica, Pentylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbitol, Dimethicone, Carbomer, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Hydroxide, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Hexyl Cinnamal, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalyl Acetate, Linalool, Limonene, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantium Peel Oil, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Kostbare olie uit het vruchtvlees van de avocado, rijk aan vitaminen, gladmakend, hydraterend en verzorgend.

Fijne vaste bolletjes met een zacht mechanisch peelingeffect voor het verwijderen van verhoorningen. Voor een verfijnd huidbeeld.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

CLEANSING

Oil Cleanser

Milde reinigingsolie

€ 28,90 50 ml
€ 578,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

EYE ZONE

Golden Gel

Gladmakende ooggel voor intensieve hydratatie

€ 35,50 15 ml
€ 2.366,67 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Astringent Tonic

Adstringerende tonic

€ 24,50 200 ml
€ 122,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Hydro Tonic

Hydraterende gezichtstonic

€ 24,50 200 ml
€ 122,50 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.