• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
CLEANSING
Oil Cleanser
Milde reinigingsolie

Cleanser met verzorgende en balancerende werkstoffen

Artikelnr.
7248
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 578,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072480
€ 28,90
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De Oil Cleanser van PHYRIS reinigt de huid en de huid rondom de ogen efficiënt en mild. De reinigingsolie verwijdert eerst vetoplosbare resten zoals make-up en talg. In combinatie met water wordt de olie melkachtig en verwijdert de resterende vuildeeltjes van de huid. Met voedende en balancerende werkstoffen zoals Defence Balancer Plus en Mango Butter laat de milde reinigingsolie de huid soepel en zacht aanvoelen.

De PHYRIS Oil Cleanser

  • reinigt efficiënt en mild
  • verwijdert ook vetoplosbare resten zoals make-up en talg
  • laat een soepel en zacht huidgevoel achter

Verpakking: Dispenser

Deze is zelfs geschikt voor het verwijderen van oogmake-up.

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: CLEANSING
Huidtype: normale huid, droge huid
Producttype: reiniging
Werking: zachte reiniging
Rijkdom: rijk

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Breng 's ochtends en 's avonds 3 pompjes met de hand aan op een droge huid en masseer de reinigende olie ongeveer 30 seconden in. Maak vervolgens uw vingers vochtig en masseer nogmaals. Verwijder de Oil Cleanser vervolgens met lauw water en een washandje.


INCIS

Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Aqua (Water), Polyglyceryl-10 Laurate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Squalane, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Octyldodecanol, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Saponaria Officinalis (Soapwort) Leaf/Root Extract, Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Werkzame stof van de blaasjeswingerd (Cardiospermum halicacabum) en waardevolle zwartebessenzaadolie (Ribes nigrum), met kalmerende werking op de huid. Omega-3- en omega-6-vetzuren versterken de huidbarrière en verminderen rode vlekjes.

Voedende lipidecomponent, gewonnen uit de mangopit, zorgt voor een aangenaam smeltende textuur en optimaliseert het vochtgehalte van de huid.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

CLEANSING

AHA Peeling 5%

AHA Peeling met 5% fruitzuur

€ 43,00 30 ml
€ 1.433,33 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Astringent Tonic

Adstringerende tonic

€ 24,50 200 ml
€ 122,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI

Hydraterende Aqua SOMI spray met Micro Hyaluron

€ 20,50 50 ml
€ 410,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

LUXESSE

Oil

Anti-aging olie voor het gezicht

€ 93,50 30 ml
€ 3.116,67 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.