• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
NIEUW & LIMITED

PHYRIS
TIME RELEASE
Hyaluron Filler 50 ml
Licht hydraterend serum met Hyaluron

Onmiddellijke versteviging en langdurige hydratatie

Meer inhoud voor dezelfde prijs: Voor slechts een korte tijd kunt u de limited edition Serum van 50 ml kopen voor de prijs van het originele product!

Artikelnr.
7290
Inhoud
30 ml
Basisprijs
€ 1.250,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072909
€ 37,50
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Het PHYRIS TIME RELEASE Hyaluron Filler werkstofserum met ultralichte, niet-vette textuur vult droogtelijntjes direct op met Filler Hyaluron en maakt de huid glad. Dankzij het aanwezige Depot Hyaluron wordt de hydratatie gedurende meerdere uren continu afgegeven. Voor een soepele, gehydrateerde huid met langdurig effect. Het serum is geschikt voor elk huidtype.

Werking van de PHYRIS TIME RELEASE Hyaluron Filler serum in een overzicht

  • Hydraterend
  • Maakt de huid glad
  • Vult droogterimpeltjes op
  • Vermindert spanningsgevoel

Verpakking: Pipettenflesje

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: TIME RELEASE
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: voor ieder huidtype
Producttype: concentraat/serum
Werking: rimpeltjes opvullen, hydrateren
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Om de geselecteerde Beauty Reis te ondersteunen met extra hydratatie, wordt het Hyaluron Filler werkstofserum in de verzorgingsroutine geïntegreerd. Breng de Hyaluron Filler na de dagelijkse reiniging en uw SOMI aan. Breng vervolgens een kleine hoeveelheid (1-2 pipetjes) van het werkstofserum van PHYRIS aan op de palm van uw hand en breng de vloeistof met de vingertoppen van uw andere hand aan op uw gezicht, hals en decolleté. Laat het concentraat even intrekken en verwen uw huid vervolgens met andere Beauty Reis verzorgingsproducten.


INCIS

Aqua (Water), Neopentyl Glycol Diheptanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Propylheptyl Caprylate, Pentylene Glycol, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Ethylhexyl Palmitate, Squalane, Caffeine, Galactoarabinan, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Silica Dimethyl Silylate, Xanthan Gum, Hydrolyzed Algin, Sucrose Palmitate, Butylene Glycol, Maris Aqua (Sea Water), Caprylyl Glycol, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Chlorella Vulgaris Extract, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Hexylene Glycol, Citric Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Limonene, Linalool, Citrus Aurantium Peel Oil, Benzyl Alcohol, Citronellol, Cananga Odorata Oil/Extract, Parfum (Fragrance), CI 42090 (Blue 1), CI 60730 (Ext. Violet 2)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Hoogmoleculair hyaluronzuur, meerlagig (multi-lamellar) ingekapseld. Zo biedt deze hyaluronzuurvariant een depoteffect, voorziet de huid continu van hydratatie en voorkomt een trekkerig gevoel. De vochtdepots worden aangevuld en de hele hydratatieverdeling wordt verbeterd.

Biotechnologisch geproduceerde, laagmoleculaire hyaluronzuurvariant, technisch gekrompen door een speciaal procedé. In de huid absorbeert Filler Hyaluron vocht en verhoogt zo vele malen het volume. Daardoor werkt het vullend en toont het speciale filler-effect bij lijntjes en rimpeltjes.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Hands

Hyaluron handcrème

€ 15,90 50 ml
€ 318,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Hydro Tonic

Hydraterende gezichtstonic

€ 24,50 200 ml
€ 122,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

TIME RELEASE

Peptide Relax-Lift

Egaliserend en ontspannend anti-aging serum

€ 37,50 30 ml
€ 1.250,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Caps

32 hydraterende caps met "rimpel-opvul effect"

€ 45,90 11,5 ml
€ 3.991,30 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.