• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

DR. GRANDEL
TIMELESS
Body Cream
Anti-Age bodycream met goudpigmenten, verstevigend en gladmakend

Verwennende lichaamsverzorging met zachte schimmer voor de droge tot gemengde huid

DR. GRANDEL Herfst Weken: Bij aankoop van een geselecteerd actieproduct ontvangt u de DR. GRANDEL BEAUTYGEN Renew II 10 ml gratis.*
*Deze actie is van 1 oktober t/m 3 november 2026 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
41849
Inhoud
200 ml
Basisprijs
€ 190,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396418498
€ 38,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De DR. GRANDEL TIMELESS Body Cream is bijzonder geschikt voor de droge tot gemengde huid. Met een delicate glans verwent deze bodycrème uw huid met vocht, trekt dankzij de gemiddelde textuur snel in en zorgt voor een verzorgd huidgevoel. De anti-aging ingrediënten laten uw huid er strakker en jeugdiger uitzien. Voor een gladde, zacht glanzende uitstraling en een tijdloos mooie huid.

Werking van de DR. GRANDEL TIMELESS Body Cream in een overzicht

  • verstevigt en egaliseert de huid
  • voor een jeugdiger uiterlijk
  • hydrateert de huid intensief
  • ondersteunt het bindweefsel

Verpakking: Tube

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: TIMELESS
Gebruikersomgeving: lichaam
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, droge huid
Producttype: lichaamsverzorging
Werking: lijntjes en rimpeltjes verminderen, straktrekken
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com

Verwen uw huid 's ochtends en/of 's avonds na het baden of douchen met DR. GRANDEL TIMELESS Body Cream. Masseer de anti-aging verzorging met cirkelvormige bewegingen in. Om het gladmakende en verstevigende effect in de hals en het decolleté te versterken, raden wij aan om de DR. GRANDEL Décolleté aan te brengen.


INCIS

Aqua (Water), Zea Mays (Corn) Germ Oil, Cetearyl Alcohol, Pentylene Glycol, Propylheptyl Caprylate, Dimethicone, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Silica, Propanediol, Mica, Butylene Glycol, Dimethicone Crosspolymer, Galactoarabinan, Lupinus Albus Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil Unsaponifiables, Xanthan Gum, Fagus Sylvatica Bud Extract, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Triticum Vulgare (Wheat) Bran, Disodium Phosphate, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Potassium Phosphate, Saccharomyces/Silicon Ferment, Panthenol, Citric Acid, Saccharomyces/Zinc Ferment, Allantoin, Disodium EDTA, Pantolactone, Glycerin, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Potassium Sorbate, Acetyl Cedrene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalyl Acetate, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Dimethyl Phenethyl Acetate, Linalool, Citronellol, Geraniol, Pinene, Vanillin, Benzyl Alcohol, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Parfum (Fragrance), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Extract van jonge beukenscheuten, rijk aan vitamines, aminozuren, lipiden, mineralen en secundaire plantenstoffen (bijv. polyfenolen), die samen een indrukwekkend synergetisch effect ontwikkelen. De natuurlijke krachtpakketten met werkzame stoffen revitaliseren de stofwisselingsprocessen van de huid, bijvoorbeeld het zuurstofgehalte van de cellen, de celvernieuwing en de natuurlijke beschermingsmechanismen. Ze verminderen effectief vroegtijdige huidveroudering voor een glad en stralend huidbeeld.

Deze reflecterende, goudkleurige pigmenten hebben een optisch harmoniserend effect en geven de huid een zachte gouden schittering.

Door fermentatie met gistcellen (Saccharomyces cerevisiae) zijn mineralen (silicium, koper, zink, magnesium) aanwezig in een bioactieve complexvorm. Ze zijn gebonden met eiwitten zodat ze gemakkelijker door de huid geabsorbeerd worden. Hierdoor kan de huid optimaal gebruikmaken van de vitaliserende, regenererende en verstevigende werking van de mineralen.

Olie uit de zaden van de witte lupine (Lat. Lupinus albus) met speciale anti-aging eigenschappen dankzij de beschermende werking bij stress veroorzaakt door licht en tegen vrije radicalen.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

CLEANSING

Purigel

Verfrissende reinigingsgel

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
CLEANSING Dr. Grandel Ferment Peeling Enzym-peeling in poedervorm

DR. GRANDEL

CLEANSING

Ferment Peeling

Enzym-peeling in poedervorm

€ 34,50 30 gr
€ 1.150,00 pro 1000 gr
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
AMPOULE EXCELLENCE Dr. Grandel Epigen Advanced+ Met epigenetisch effect

DR. GRANDEL

AMPOULE EXCELLENCE

Epigen Advanced+

Met epigenetisch effect

€ 25,50 3 x 3 ml
€ 2.833,33 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Day Serum

Egaliserend werkstofserum

€ 46,00 30 ml
€ 1.533,33 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.