Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop
NIEUW & LIMITED

DR. GRANDEL
LIMITED
Winter Wellness ampullen
Ampullen voor de droge huid in de winter

Werkstofconcentraat voor een zacht en soepel huidgevoel bij koude temperaturen in de winter

Artikelnr.
41293
Inhoud
3 x 3 ml
Basisprijs
€ 1.688,89 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396412939
€ 15,20
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Droge huid in de winter - dat hoeft niet!

De Winter Wellness ampul van DR. GRANDEL is juist wat u zoekt voor koude temperaturen.

De huid staat vooral in de winter bloot aan negatieve invloeden: de afwisseling tussen droge verwarmingslucht binnenshuis en de vrieskou buiten is zwaar voor de huid. Een droge, gestreste huid is vaak het gevolg.

Het werkstofconcentraat zorgt ervoor dat de huid in de winter zacht en soepel aanvoelt.

Eigenschappen van de DR. GRANDEL WInter Wellness ampul in een overzicht

  • Limited Special Edition
  • Rijke textuur
  • Vewent de huid in de winter
  • Voor een zachte en soepele huid

Verpakking: Glazen ampul

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: Limited Editions
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (sicca), droge huid
Producttype: ampul
Werking: voeden, versterken & beschermen
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com
Opgelet: OPEN DE AMPUL NIET MET UW BLOTE HANDEN! NIET DIRECT VANUIT DE AFGEBROKEN AMPUL OP DE HUID AANBRENGEN. Alleen voor uitwendig gebruik. Werkstofconcentraten niet in de ogen laten komen. Bewaar buiten het bereik van kinderen. Ampullen zijn na het openen voor onmiddellijk gebruik bestemd.

Het openen van de ampul:

  1. Schud de ampul goed voor gebruik.
  2. Laat de vloeistof uit de punt van de ampul naar onderen vloeien door tegen de punt te tikken.
  3. Houd het markeringspunt naar boven gericht, naar uzelf toe.
  4. Breng ter bescherming van de handen een tissue om de ampul aan of gebruik een ampullenopener.
  5. Breek de punt van de ampul TEGEN DE RICHTING VAN DE PUNT af.

Concentraat aanbrengen:

De vloeistof uit de open ampul laten druppelen door er zacht tegenaan te tikken. De inhoud portie per portie in de handpalm laten druppelen. VERMIJD RECHTSTREEKS CONTACT TUSSEN DE BREEKPUNT VAN DE AMPULLEN EN DE HUID. Vervolgens met de vingertoppen aanbrengen op de zorgvuldig gereinigde huid van gezicht, hals en decolleté en zachtjes inkloppen gedurende enkele minuten. Breng daarna de gebruikelijke verzorgingscrème van DR. GRANDEL aan.

Deze ampullen kunnen zowel als eenmalige toepassing als voor een kuur gebruikt worden. Een kuur kan een tot vier weken duren, naargelang de gewenste intensiteit. Tijdens deze periode moeten de ampullen twee tot drie keer wekelijks gebruikt worden.


INCIS

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Glycerin, Propylheptyl Caprylate, Dimethicone, Squalane, Echium Plantagineum Seed Oil, Dimethiconol, Galactoarabinan, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Linalyl Acetate, Benzyl Alcohol, Terpineol, Parfum (Fragrance), CI 60730 (Ext. Violet 2), CI 42090 (Blue 1)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Werkzame stof van de blaasjeswingerd (Cardiospermum halicacabum) met waardevolle fytosterolen, die een kalmerende werking op de huid hebben. Essentiële vetzuren versterken de huidbarrière en verminderen rode vlekjes.

Squalaan is een vettige substantie, die sterk op de huideigen lipiden lijkt en daardoor bijzonder goed door de huid opgenomen wordt. Dit hoogwaardige lipide kan synthetisch gerepliceerd of uit planten geëxtraheerd worden en staat bekend om zijn verzorgende, beschermende en harmoniserende werking.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel Winter Creme Rijke wintercrème voor het gezicht

DR. GRANDEL

LIMITED

Winter Creme

Rijke wintercrème voor het gezicht

€ 27,50 75 ml
€ 366,67 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Cleansing Milk

Milde gezichtsreinigingsmelk

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Refill Cream Hydraterende crème met Hyaluron

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Collagen Boost Ampul Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
SMART NATURE Dr. Grandel Cream Natuurcosmetica crème tegen rimpels

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
LIMITED
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Tinted Moisturizer 50 ml Getinte, hydraterende verzorging met SPF 25

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Tinted Moisturizer 50 ml

Getinte, hydraterende verzorging met SPF 25

€ 40,00 50 ml
€ 800,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.