• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

DR. GRANDEL
TIMELESS
Eye & Lip
Verstevigende verzorging voor de oog- en lipcontour

Maakt mimiek- en liprimpeltjes zichtbaar gladder

DR. GRANDEL Herfst Weken: Bij aankoop van een geselecteerd actieproduct ontvangt u de DR. GRANDEL BEAUTYGEN Renew II 10 ml gratis.*
*Deze actie is van 1 oktober t/m 3 november 2026 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
41852
Inhoud
15 ml
Basisprijs
€ 3.533,33 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396418528
€ 53,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De DR. GRANDEL TIMELESS Eye & Lip verzorgt de tere huid rond de ogen en lippen en laat een glad huidgevoel achter. De anti-aging verzorging met Drainage Complex vermindert donkere wallen en zwellingen. Daarnaast worden mimiek- en liprimpeltjes zichtbaar verzacht en wordt de celvernieuwing gestimuleerd. Voor een gladde, verstevigde oog- en lipcontour en een tijdloos mooie huid.

Werking van de DR. GRANDEL TIMELESS Eye & Lip in een overzicht

  • Verzorgt de tere huid rond de oog- en lipcontour
  • Vermindert wallen en zwellingen
  • Verzacht mimiek- en liprimpeltjes
  • Verbetert de celvenieuwing

Verpakking: Dispenser

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: TIMELESS
Gebruikersomgeving: ogen, lippen
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), droge huid, voor ieder huidtype
Producttype: oogverzorging
Werking: lijntjes en rimpeltjes verminderen, straktrekken
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com
Opgelet: NIET IN DE OGEN LATEN KOMEN.

Breng 's ochtends en 's avonds een hoeveelheid ter grootte van een erwt van de TIMELESS Eye & Lip aan op de gereinigde huid rond de ogen en lippen.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Pentylene Glycol, Silica, Squalane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Tribehenin, Xanthan Gum, Fagus Sylvatica Bud Extract, Hydrolyzed Rice Protein, Arginine, Ceramide NG, Caprylhydroxamic Acid, Commiphora Mukul Resin Extract, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, 1,2-Hexanediol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Dextran Sulfate, Superoxide Dismutase, Palmitoyl Hexapeptide-12, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Linalyl Acetate, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Dimethyl Phenethyl Acetate, Linalool, Citronellol, Geraniol, Pinene, Vanillin, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

High Tech Pigments (mineraal en/of synthetisch), die rimpels optisch verminderen door lichtbreking en zorgen voor een Photoshop-effect.

Complex van werkzame stoffen met ceramiden en transmitterpeptiden ter preventie en vermindering van rimpels. Stimuleert de celcommunicatie en de huideigen herstelprocessen.

Extract van jonge beukenscheuten, rijk aan vitamines, aminozuren, lipiden, mineralen en secundaire plantenstoffen (bijv. polyfenolen), die samen een indrukwekkend synergetisch effect ontwikkelen. De natuurlijke krachtpakketten met werkzame stoffen revitaliseren de stofwisselingsprocessen van de huid, bijvoorbeeld het zuurstofgehalte van de cellen, de celvernieuwing en de natuurlijke beschermingsmechanismen. Ze verminderen effectief vroegtijdige huidveroudering voor een glad en stralend huidbeeld.

Squalaan is een vettige substantie, die sterk op de huideigen lipiden lijkt en daardoor bijzonder goed door de huid opgenomen wordt. Dit hoogwaardige lipide kan synthetisch gerepliceerd of uit planten geëxtraheerd worden en staat bekend om zijn verzorgende, beschermende en harmoniserende werking.

Complex van soja- en rijstpeptiden en een biotechnologisch gewonnen enzym uit gist. Dit verbetert de microcirculatie, biedt bescherming tegen vrije radicalen en verstevigt de contouren. Vermindert zichtbaar donkere kringen onder de ogen.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cleansing Gel

Zachte reinigingsgel

€ 21,90 75 ml
€ 292,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
TIMELESS Dr. Grandel Balancing Cream Matterende anti-aging 24-uursverzorging

DR. GRANDEL

TIMELESS

Balancing Cream

Matterende anti-aging 24-uursverzorging

€ 80,00 50 ml
€ 1.600,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
TIMELESS Dr. Grandel Body Cream Anti-Age bodycream met goudpigmenten, verstevigend en gladmakend

DR. GRANDEL

TIMELESS

Body Cream

Anti-Age bodycream met goudpigmenten, verstevigend en gladmakend

€ 38,00 200 ml
€ 190,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.